درمان آلرژی با عسل

درمان آلرژی با عسل

توجه به خواص درمانی عسل برای درمان آلرژی (توقف بدبختی فصلی)

در مقایسه با آکنه آزاردهنده پیک نیک نیست، اما عطسه، آبریزش بینی و سرفه به لطف گرده های فصلی می توانند سیستم داخلی یا بیرونی بدن را به هم بریزد. هر سال وقتی گرده‌های زرد مانند یک مهمان ناخوانده به من می‌رسند، یک دستمال کاغذی را در یک دستم می‌گیرم و با دست دیگر با یک داروساز تماس تلفنی می گیرم. من همیشه در مأموریت یافتن یک داروی طبیعی برای متوقف کردن دماغ بالا کشیدنم، هستم.

عسل برای درمان آلرژی را چطور استفاده کنم

سعی کنید یک قاشق غذاخوری عسل تولید محلی بخورید. طرفداران عسل به من می گویند که سیستم ایمنی بدن شما به گرده های محلی موجود در آن عادت می کند (باید در شعاع 50 مایلی از محل زندگی شما باشد).

چرا شاد خواهید شد

با مصرف داروی عسل، ممکن است علائم آلرژی خود را از دست بدهید. یا نه.
ارزش امتحان کردنش را دارد و نسبت به مراجعه به پزشک یا متخصص آلرژی هزینه کمتری دارد. همچنین، عسل یک درمان طبیعی است و با عوارض جانبی ناشناخته مرتبط با داروهای آلرژی یا داروهای گران قیمت همراه نیست. یک روز تابستانی، به بیرون نگاه کردم و گرده زرد همه جا روی ماشین ها، درختان و زمین بود. من شروع کردم به آمیختن عسل (نه فقط نوع یونجه محلی) در چای، ماست کردم. دو روز بعد، دماغ کشیدن هایم تمام شد. این که تصادفی بوده یا از خواص درمانی عسل مهم نیست. مهم این بود که کارش را کرد.
اگر مشکلات تنفسی خفیفی دارید، از آلرژی گرفته تا آسم، عسل ممکن است سیستم ایمنی بدن را مثل انبار مهمات برابر آلرژن‌های موجود در هوا تقویت  کند. و به شما کمک کند راحت‌تر نفس بکشید. همچنین خوردن عسل به صورت روزانه توصیه شده بود: «تا آنجایی که من توانستم یاد بگیرم، طب عامیانه ورمونت از عسل شان به عنوان یک عامل حساسیت زدایی استفاده می کرده است.

درمان آلرژی با عسل

دیدگاهتان را بنویسید