اگر شما قصد دارید با ما در ارتباط باشید. بهترین راه فرستادن ایمیل است. به سادگی ایمیلتان را بفرستید و مطمئن باشید ما آن را خواهیم خواند. و در اولین فرصت به آن جواب خواهیم داد. در برخی ساعات روز ما ترافیک کاری بالایی داریم و یا از نظر اختلاف ساعتی با کشورهای دیگر ممکن است تفاوت داشته باشیم. ولی ما قادر هستیم ایمیل شما را هر روز بررسی کنیم. زمانیکه تصمیم به خرید محصول مورد نظرتان دارید می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا بهترین را برای شما کنار بگذاریم. داشتن کام شیرین و خندان شما آرزوی قلبی ماست.

فرستادن پیام در واتساپ یا اینستاگرام نیز بسادگی امکان پذیر است. شماره تلفن ما نیز آماده جواب گویی در ساعات اداری است. با توجه به ذائقه های متفاوت در انسان ها خوردن عسل در مرحله اول بایستی حسی خوب را در شما تداعی کند. سفارش بسته بندی های کوچک برای چشیدن طعم آن در اولین خریدتان توصیه می کنیم.

بخشی از کار ما در ارتباط با آموزش می باشد. شما می توانید در صورت داشتن دانش و تجربه زنبورداری یا آنالیز عسل و یا صادرات محصولات عسل به ما بپیوندید. و علاقه مندان به این صنعت را راهنمایی و کمک نمایید. کافی است در سایت عضو شوید و به مدیر سایت ایمیل بفرستید. تا در نزدیکترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

نوشتن خاطرات برای به اشتراک گذاری در رابطه با موضوع عسل و زنبورداری نیز بخشی از انتشارات ما را در بر می گیرد. اگر شما یا نزدیکانتان در این صنعت فعالیت دارند. می توانید خاطراتشان را برای ما بفرستید یا یک کلیپ چند دقیقه ای ضبط کنید و بفرستید.

ما پیشاپیش به شما خوش آمد می گوییم امیدواریم لحظاتی خوب و شادی را با ما بگذرانید.

ارتباط با ما

در مورد ما


    آدرس تبریز:

    ارتباط با ما

    آدرس خوی: