در مورد ما

در مورد ما

زنبورداری مدرن با جعبه های لانگستروت آغازی برای پیشرفت روزافزون صنعت پرورش زنبور عسل به حساب می آید.مام بی بی تصمیم بر آن دارد تا گامی موثر در پیشرفت زمینه های آموزش ، کارآفرینی و تجارت بردارد.

در مورد ما
تازیخ گذشته ما

زنبور عسل قبل از آن که انسان آن را اهلی کند از دیر باز در این کره خاکی می زیسته است. در آثار تاریخی، وجود این موجود با ارزش نمایان است. نقاشی حکاکی شده بر روی سنگ که حدود 8000 سال قدمت دارد. نقاشی بر روی سنگ جمع آوری عسل وحشی توسط انسان را نشان می داده است، که نشان از توجه انسان به این حشره زیباست.

حکاکی سنگی در مورد زنبور

نام مام بی بی بر گرفته از کلمات مام مخفف مامان یا مادر در زبان انگلیسی و فارسی و بی به معنی زنبور است. این سایت مکانی برای آموزش و انتقال تجربه و مهارت آموزی برای همکاری در توسعه صنعت زنبورداری به روش مدرن است. در مورد ما می توان ادعا کرد در زمینه آموزش و پژوهش به عنوان یکی از اولین شرکت های مستقر در دانشگاه مجهز به دانش روز و تجهیزات مدرن برای ارتقاء کیفی محصولات زنبور عسل شروع به کار کرده است. و با استعانت از خداوند متعال برای برندسازی محصولات ناب و اصیل ایرانی فعالیت می کند. تا هم به زحمات تولیدکنندگان ارج نهد و هم مصرف کنندگان کامشان شیرین گردد. و با رونق صادرات موجبات کارآفرینی را برای قشر علاقه مند فراهم نماید.
شعار ما اشتراک دانش، انتقال تجربه و همکاری برای یک تجارت برد برد در سطح جهانی است. که رضایت همگان فراهم گردد. با توکل به خدای بزرگ